Graco dvěma IPO kočárky

Graco dvěma IPO kočárek, Platinum recenze. Máte dvě milující batolata a potřebují s kočárky cestovat? Myslíte si, že vás aktuální kočárky objemné a neohrabané pohybovat se? Pak máte řešení v Graco Twin IPO kočárku. To vám umožní dát své zbožňujícejších děti na vozíku, s jedním dítětem za sebou.
To dělá to něco jako jeden kočárek a stále umožňuje dítěti do zad vidět svět z jeho mírně zvýšené sedadlo. Tato chytrá funkce usnadňuje pohybovat a procházet dveří a chodeb.
Nemusíte se starat o kočárek procházky pryč v klidu: kočárku na zadní kola jsou brzdy, které prostě musí být vyhozen a jsou dál!
Při cestování v autě, může kočárky pohodlně složit a zastrčený do zad.
Také můžete bezpečně připojit ke svému Snugride Graco nebo Safeseat, pokud již máte jeden v autě, protože jeho kompatibilních předních kol.
To také uznává potřebu prostoru a skladování pro liché hračky nebo dokonce potravin. Mají batole zásobníky na přední straně pro tento účel a šikovný mateřský zásobník pro uchování ty klíče!
Sedadla jsou také velmi odolné a mohou nést okolo 50 liber. Tak tady to máte: kočárky pohodlné a dobře navržená kočárek pro cestování s dětmi.