Kočárky Tako Alive

Kočárky Tako Alive

Firma TAKO patří mezi největší výrobce kočárků ve střední Evropě. Kočárky Tako Alive jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a tkaniny. Mají potřebné osvědčení o shodě s evropskými normami pro bezpečnost a hygienu.

V nabídce této firmy jsou kočárky vysoké kvality za přiměřené ceny. Opravdu široká nabídka modelů a barevného provedení, která jistě potěší milovníky designu.

Kočárky Tako Alive jsou vhodné pro děti od narození do 36 měsíců. Základ tvoří lehká konstrukce podvozku s jednoduchým skládáním. Aby si děťátko užilo pohodlnou jízdu na jakémkoliv povrchu, firma TAKO vybavila podvozek odpruženými koly. Ergonomické rukojeti jsou výškově nastavitelné a převážně potažené koženkou. K dispozici máte i prostorný nákupní košík. Pomocí adaptérů nasadíte vaničku, sportovní část a autosedačku ve směru i protisměru jízdy dle Vašich potřeb a potřeb děťátka. Vaničky jsou vybaveny polohovatelnou zádovou opěrkou, většina modelů i větracím okénkem a madlem na lehčí přenášení. Sportovní části jsou polohovatelné do úplného lehu, také opěrka nožiček je polohovatelná a madlo je odnímatelné. Samozřejmostí je 5-bodové bezpečnostní zapínání. Ve sportovní části oceníte nejen prostornou sedačku, ale i praktický nánožník, který poskytne dokonalou ochranu děťátku v případě nepříznivého počasí.

Kočárky

Kočárky