Příprava na těhotenství – aneb chceme otěhotnět

Partneři se dnes na příchod svého dítěte pečlivě připravují a k početí svého dítěte přistupují zodpovědněji.

Nejčastější příčiny neplodnosti:

  • U žen patří mezi nejčastější příčiny poškození nebo ucpání vejcovodu, hormonální poruchy, endometrióza, potíže s uhnízděním oplodněného vajíčka.
  • Nejčastějšími důvody u mužů bývá pokles kvality spermatu, autoimunitní problém, blokáda chámovodů, impotence, ejakulační selhání.
    Pokud se partneři rozhodnou, že budou mít děťátko, měli by s přípravami začít přibližně tři měsíce před plánovaným početím.

Detoxikace může často vyřešit problémy s otěhotněním. Dnes se udává, že až každý pátý pár má nějaké problémy s početím. Často stačí několik detoxikačních kúr a problém je vyřešen.
Pokud žena – budoucí matka trpí nějakou dlouhodobou chorobou, měla by se včas poradit se svým lékařem. Léky, které užívá, by mohly nepříznivě ovlivnit početí, případně i vývoj dítěte.
Žena, která chce otěhotnět, měla zaměřit na vyváženou stravu, jíst dostatek vitamínů a živin. Měla by se pokusit alespoň přiblížit běžně doporučované tělesné hmotnosti.

Ale i muži by se na přípravě měli podílet rovným dílem. Je všeobecně známou věcí, že kvalita spermatu celosvětově klesá a stále více mužů je neplodných. Veškeré rady zde směřují ke zkvalitnění/zvýšení počtu/zvýšení rychlosti spermií, tudíž i k větší šanci na brzké početí dítěte. Věděli jste, že Selen přispívá k normální spermatogenezi (tj. k tvorbě spermií – mužských pohlavních buněk).

 

Detoxikace :

http://www.fcc-club.cz/fcc-finclub/0/0/2/73

 

Selen :

http://www.fcc-club.cz/fcc-finclub/eshop/0/3/5/142-fin-SELENITABS-antioxidant-selen

 

dostatek vitamínů a živin:

http://www.fcc-club.cz/fcc-finclub/eshop/5-1-Prirodni-doplnky-stravy/24-2-Doporucene-cilene-balicky/5/284-PRED-OTEHOTNENIM-Optimalni-priprava