Těhotenská sukně

I vy jste fanynkou těhotenských sukní, ale nízké teploty vás obrali o všechno potěšení? Vůbec to tak nemusí být, pokud se na věci podíváte zimní optikou. Aktuální těhotenská móda je nakloněna krátkým outfitem, samozřejmě, s mírnou obměnou, abyste se stále cítili pohodlně.

těhotenská sukně

těhotenská sukně

Šup do těhotenských sukní i v zimě
Těhotenská sukně patří do ženského šatníku, zda je léto nebo zima. V prvním případě oceníte její lehkost a vzdušnost, v tom druhém spíše důraz na ženskost. V zimě totiž holé nohy, tenoučké silonky a letní sandály dostávají stop a nahrazují jejich zimní doplňky, které kladou důraz na teplo. To znamená, že na nohou byste měli mít hrubší punčošky, nadkolenky či legíny a vyšší kozačky. Výbornou zprávou je, že móda je tímto doplňkem více než nakloněna a navzdory „babušeniu se“ není problém vypadat trendově a šik.
Nechte se inspirovat super punčoškami (nejen) na zimu
Materiály, které zahřejí
Pokud vás přece jen stále trápí chlad, kterému těhotenská sukně nezabrání proniknout pod vaše šaty, vsaďte na zimní materiály, které doslova zahřejí. Rok co rok jsou obchody plné kousků z pleteniny, tvídu nebo i kožešiny, které po prvé udrží tělo v teple, po druhé vypadají perfektně. Zimní vzory jsou už bonusem, který jde ruku v ruce s trendy aktuální sezóny a důkazem je bohatá galerie pod článkem. Nahlédněte do ní a nechte se inspirovat.
FOTO: Je tu čas na vysoké kozačky
Maskujte se trendově
Ve prospěch těhotenských sukní během zimní sezóny tu máme ještě jeden bonus, který lze přesvědčí i vás. Pravdou je totiž i to, že zimní těhotenská sukně mohou být perfektním maskovacím manévrem. Mnohé dámy se do kratších outfitů oblékají raději až v zimě, a to z rafinovaného důvodu. Barevné punčošky, vysoké kozačky zda ostatní teplé doplňky jsou skvělými maskovacími manévry pro nohy, které se v létě můžete zdráhat odhalit. V kombinaci s delším kabátem nebo bundou je rovněž po problému, že by vám příliš vyčuhovaly nedokonalé křivky. Zimní maskování je perfektní a vypadáte při tom perfektně. Dostatek inspirace najdete v galerii pod článkem.